Оголошення
  • Наступне засідання кафедри СКЛА відбудеться 14 листопада 2018р. в 14-30 в ауд. 219-28.


    Увага! Змінено адресу сайту на нову skla.kpi.ua

Історія кафедри

Кафедра Систем керування літальними апаратами організована згідно наказу № 7-49 від 08 лютого 2018 року "Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізація факультету авіаційних і космічних систем)". При реорганізації ФАКС кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами була поділена на дві: кафедру систем керування літальними апаратами і кафедру авіа- та ракетобудування. Очолює кафедру Систем керуваня літальними апаратами професор, доктор технічних наук Олександр Васильович Збруцький.

Попередня кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами заснована в 1993 році, разом зі створенням факультету авіаційних та космічних систем. 

Викладачами та студентами кафедри розроблено проекти легких літаків багатоцільового призначення, математичне забезпечення та пакети програм виробу і розрахунку конструктивних параметрів літака, оригінальні, захищені патентами, навігаційні сенсори, гіроскопічні компаси для морських та річкових суден, навігаційно-інформаційні системи для інших галузей господарства.

На кафедрі працює студентське бюро малої авіації та бортового обладнання. Створена наукова школа в галузі сучасних навігаційних систем.

Kafedra-PSKLA2009

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Корпус 28, кімн. 308

Телефон +380 44 204 83 17